• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Розширена нарада при директорі для бібліотечних працівників сільських бібліотек за темою «Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти».

Розширена нарада при директорі для бібліотечних працівників сільських бібліотек за темою «Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти».

2018-04-10

04.10.2018жовтня в Центральній бібліотеці Вітовської централізованої бібліотечної системи пройшла розширена нарада при директорі для бібліотечних працівників сільськихбібліотек за темою «Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проекти».
На нараді активно обговорювались актуальні питання, які стають перед суспільством взагалі і перед кожною громадою в районі. На захід до бібліотечних працівників були запрошені фахівці з Вітовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: директор Фатєєва Тетяна Федорівна. та психолог Ляховець Віталіна Анатоліївна. Тетяна Федорівна розповідала про стан незахищених дітей в районі, було розглянуто питання влаштування дітей в сім’ї, які залишилися без батьківського піклування. Із зацікавленістю сприйнялася інформація про патронатну форму виховання дітей, була переглянута електронна презентація . Віталіна Анатоліївна надавала кваліфіковані відповіді на запитання бібліотекарів стосовно домашнього насильства, торгівлі людьми, булінгу. На заході було заплановано проведення циклу заходів та тісна співпраця Вітовської ЦБС і ВРЦСССДМ.
Продовжила нараду директор Вітовської ЦБС Остафійчук Т.Г , яка виступила з доповіддю «Креативний підхід в роботі бібліотек Вітовської ЦБС у сучасному суспільстві». Директор запропонувала колегам яскраві форми роботи для популяризації книги і читання.З основними напрямками у плануванні на 2019 рік виступила завідуюча методичним відділом Кубишкіна С.В. Про іноваційні ідеї у краєзнавчій діяльності бібліотек говорила провідний методист Вітовської ЦБС Згадова О.А.
На завершення роботи колектив Вітовської ЦБС дружньо привітав свою колегу - завідуючу Мшківською бібліотекою-філією Кротовську Людмилу Миколаївну з ювілейним Днем народження.

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.