Яку марку комп'ютера обрати?

Оскількі компьютер вам збирають із запчастин, то їх якість залежить виключно від їх бренду та вартості. Тому ми поговоримо про якість ноутбуків.

На даний момент існують десятки фірм виробляють таку комп'ютерну техніку, як ноутбук, заплутатися в них досить просто, тому я викладу свою суб'єктивну думку щодо вибору марки ноутбука.

/Files/images/asus-eee-pc-x101-1.jpeg Найбільш вдалим, на мій погляд варіантом будуть ноутбуки фірми Asus і Acer. Ці марки мають ідеальне співвідношення ціни і якості, іншими словами вони не дорогі, але досить якісні і перевірені часом.

Більш високою якістю зборки та деталей є ноутбуки HP, однак тут ціна буде помітно вище. Якщо Вас цікавлять ноутбуки бюджетного варіанту, зверніть увагу на марку Lenovo, ці ноутбуки порівняно недавно на ринку, але вже встигли завоювати довіру.

Високу якість та гарний дизайн ви отримаєте, придбавши ноутбук фірми Sony. Виробник має масу фанатів і шанувальників по всьому світу, але за функціональністю ці ноутбуки нічим не відрізняються від попередних, лише тількі ціною. Вартість Sony Vaio приблизно складає до 9000 грн.

Марки MSI, Toshiba і Dell не дуже популярні у користувачів через часті нарікання на поломки. Про марку Samsung сказати щось важко, так як вона особливо не чим не виділяється (ні в ціновому діапазоні, ні в дизайні, ні у функціях), звичайна посередня марка./Files/images/00009090_enl.jpg

Найбільш якісним ноутбуком на сьогодні є MacBook від компаніі Apple. Операційна система MacOS - є дуже надійною та стабільною. Вам не потрібно встановлювати антивірус, так як написати вірус на Мак ОС просто не можливо; це обумовлено архітектурою системи. Система захищена від сбоїв та зависань. Але така іграшка виллється у копійку - стартова ціна за такий ноутбук складає від 11000 гривень. Тому продукція компаніі користується малим попитом на нашому ринку.

Але це - найтоньший в світі ноутбук. Його товщина складає від 3 до 17 мм.

Кiлькiсть переглядiв: 1202

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.