• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Проектна діяльність

Проектна діяльність наших бібліотек

Проект «Ощути радость чтения»

Проект «Твори добро во благо людям»

Проект «Не дать свече погаснуть»

Проект «ОК!Центр»

Проект«Все в наших руках»

Проект « Село – наш общий дом, наведем порядок в нем»

Проект « Здоровый образ жизни»

"Бібліоміст"

Проект "В епіцентрі "Євро 2012"

Проект "Зажги свою Звезду"

Проектна діяльність

В 2017 році бібліотеки – філії КУ «Вітовська ЦБС» приймали участь у написанні проектів:

1. «Неймовірні села України 2017» - Первомайська бібліотека – філія

2. Малобюджетний проект «Будинок відкритих сердець» на отримання фінансової підтримки. Посольство Федеративної Республіки Німеччина – Центральна бібліотека, Шевченківська бібліотека - філія

3. Малобюджетний проект «Безмежні можливості в комфортному просторі». Проект був поданий у співпраці з громадською організацією Місцевим осередком Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» Вітовського району на отримання фінансової підтримки. Посольство Федеративної Республіки Німеччина – Полігонівська бібліотека - філія

4. Проект «Освіта для дорослих»

Інфраструктурна підтримка Миколаївська обласна рада,

Інформнаціональна підтримка DVV International в Україні,

Громадська організація «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива» Приймали участь: Галицинівська, Прибузька, Українківська, Мішківська бібліотеки – філії.

(Галицинівська бібліотека – буде створено – «Молодіжний центр»,

Прибузька бібліотека – буде створено «Центр освіти для дорослих)

В 2017 році році бібліотеки Вітовщини успішно продовжували реалізувати Український проект бізнес розвитку з питань плодоовочівництва. Приймали активну участь в семінарах та тренінгах. Саме на базі Лиманівської бібліотеки – філії відбувся семінар по плодоовочівництву.

Семінар по плодоовочівництву для представників громади в Лиманівській сільській бібліотеці, в рамках канадського проекту UHBDP. Тренер Ірина Купрієвич -Бойко

Успішно реалізувався в 2017 році Регіональний проект «Голос громади».

В 2017 році бібліотеки КУ «Вітовська централізована бібліотечна система» успішно продовжували реалізувати проект «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся».

12 травня Центральна районна бібліотека провела інформаційну годину «Україна – європейська держава» та представила електронну презентацію «Цікаві факти про Болгарію»

До святкування Дня Європи в Україні в 2017 році:

Новомиколаївська бібліотека – філія представила віртуальну подорож «Вас вітає Європа»

Костянтинівська бібліотека – філія – «День Європи – символ спільних цінностей»

Грейгівська бібліотека – філія – віртуальна гра – вікторина «Книжкова мандрівка по країнам Європи»

Мішківська бібліотека – філія Електронна презентація «Визначні та відомі люди Італії»

Мішково – Погорілівська бібліотека – філія – районний захід до Дня Європи в Україні «Парад країн Європи»

Михайло – Ларинська бібліотека – філія –Book –вояж «На побачення з Європо

Михайло – Ларинська бібліотека – філія.

Вечірка встилі Хеловін


Book –вояж «На побачення з Європою»

Мішково – Погорілівська бібліотека

«Інформаційна година «Парад країн Європи»

Воскресенська бібліотека – філія

Відкриття англійського клубу


5 листопада, до Воскрескнської селищної бібліотеки-філії завітали діти на свято Halloween.

Різдвяна казка у бібліотеці Новорічні вірші англійською

Центральна бібліотека та бібліотеки – філії КУ «Вітовська ЦБС» в 2019 активно приймали участь в проектній діяльності:

Центральною бібліотекою був написаний проект «Демократія вчора – демократія завтра!» грант від Європейського Культурного Фонду «Демократія потребує уяви».

Лиманівська бібліотека – філія приймала участь в написанні проекту «Історичними стежками між степом і Лиманом». Програма DOBRE «Децентралізація приносить праці результати та ефективність», «Місцеві ініціативи для розвитку громад» - популяризація історичного минулого, виявлення та збереження народної культури краю.

Галицинівська, Лиманівська бібліотеки – філії прийняли участь в написанні проектів кампанії РУСАЛ в 2019 році «Місто – інновацій 2019», номінація «Місто мрії» назва проекту «Бібліоальтанка збирає друзів» - Галицинівська бібліотека - філія, номінація «Покоління майбутнього» назва проекту «Край майбутнього» - Лиманівська бібліотека – філія.

В бібліотеках КУ «Вітовська ЦБС» в 2019 році успішно реалізуються проекти:

Ø Національний просвітницький проект «Я маю право!» у 2019 році, з метою підвищення рівня правової поінформованості громадян - Центральна бібліотека та бібліотеки–філії КУ «Вітовська ЦБС»;

Ø Регіональний проект «Відкритий діалог: бібліотека, влада, громада» - Центральна бібліотека та бібліотеки – філії КУ «Вітовська ЦБС».

Мета проекту – проведення на запит громади заходів з актуальних питань сьогодення за участі представників органів влади різних рівнів. В рамках проекту запроваджено послуги з е-урядування у Вітовському районі;

Ø Локальний проект «Бібліотека на зв’язку: твій онлайн лікар» - Центральна бібліотека та бібліотеки–філії КУ «Вітовська ЦБС»;

Ø Проект «Освіта для дорослих» в рамках Програми DOBRE – Галицинівська та Прибузька бібліотеки – філії.

Ø Новий локальний проект «Бібліотека - територія релаксації і позитиву».

В 2019 році бібліотеки – філії КУ «Вітовська ЦБС» успішно реалізовували правопросвітницький проект «Я маю право». Бібліотеки виступають інформаційною, юридичною платформою для населення району, підвищують рівень правової поінформованості громадян. Кожна людина, знаючи свої права і обов'язки, може грамотно захищати себе від незаконних дій з боку юридичних органів.

У всіх бібліотеках системи створено інформаційні стенди, інформаційні вітрини, книжкові виставки з питань правознавства для різних вікових категорій. Надається ділова інформація, представлені періодичні видання правознавчої тематики. Цікаві заходи пройшли протягом року в Благодатненській, Грегівській, Новомиколаївській, Українківській, бібліотеках – філіях з питань правознавства. Щомісячно в сільських бібліотеках – філіях проходять обговорення інформаційного бюлетеня «Юстиція відкрита для людей». Бібліотеки активно приймали участь у проведенні Всеукраїнського тижня права в 2019 року. Особливо яскраві заходи пройшли в Благодатненській, Лиманівській, Грейгівській, Українківській, Новомиколаівській та Капустинській бібліотеках – філіях.

В рамках Всеукраїнського тижня права в бібліотеках – філіях КУ «»Вітовська ЦБС» пройшла година права: «Лабіринтами Феміди» в Новомиколаївській бібліотеці. З задоволенням слухачі прийняли участь у квест-грі «Сторінками Конституції України», а також мали змогу спробувати себе в грі «Мозковий штурм», де переможцем стала Лілія Васюкова. Цікаво та пізнавально пройшов захід.

Цікавим в 2019 році для громади Вітовщини став новий локальний проект «Бібліотека - територія релаксації і позитиву».

„ Локальний проект «Територія релаксації і позитиву» це реакція бібліотечних закладів Вітовщини на реалії суспільно-політичного життя в країні, що поставило бібліотекарів перед необхідністю постійно і гнучко змінюватися: удосконалювати структуру обслуговування, запроваджувати нові сервіси, послуги та продукцію.

Проект направлений на швидке реагування щодо змін в житті населення, направлений здійснювати духовну, емоційну підтримку своїх користувачів, допомогти долати звичайні життєві труднощі протистояти стресовим ситуаціям і допомогти людям продуктивно працювати, маючи позитивний емоційний стан і робити внесок у свою громаду.

„ Реалізація даного проекту буде направлена тільки на отримання позитиву серед громади району, навчить регулювати свої емоції і навколо бачити тільки яскраві кольори

В бібліотеках централізованої системи вже пройшли тренінги по темі «Емоції - допомога або перешкоди», які провела провідний методист Анна Новікова, яка є психологом за фахом. Тренінги пройшли в Центральній бібліотеці, Лиманівській, Галицинівській, Прибузькій та Каравелівській бібліотеках філіях. Люди позитивно сприйняли ідею проведення психологічних тренінгів вони вчилися говорити про себе, свої емоції, страхи та радощі. Вчилися говорити про себе, як про особистість і могли прослідкувати, які мивсі різні за допомогою підходу арт-терапії.

Реалізація даного проекту буде направлена тільки на отримання позитиву серед громади району, навчить регулювати свої емоції і навколо бачити тільки яскраві кольори.

Учасники тренінгу отримали нову інформацію і нові знання та практично відчули під час тренінгових вправ, як емоції допомагають або перешкоджають кожній особистості. Всім учасникам було запропоновано метод арт – терапії, який розкрив багато таємниць про свої почуття.

16 жовтня в рамках реалізації проекту «Територія релаксації і позитиву» пройшов тренінг «Емоції - допомога або перешкоди», модератор провідний методист Анна Новікова за фахом психолог.

Кiлькiсть переглядiв: 1117

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.