Проект «ОК! Центр»

У 2008 році Бармашівська б/ф отримала гранд від ЦСП компанії «РУСАЛ» з проектом «ОК!Центр». (сума гранту 10 тис. грн.)

Мета проекту – створення при бібліотеці інформаційно – дозвілевого центру села. Навчати всіх бажаючих користуватися комп’ютерною технікою та впроваджувати новітні технології у бібліотечній роботі.

/Files/images/barmashovo/P9268287.JPG

За грандові кошти було придбано:

2 комплекти комп’ютерної техніки

Багатофункціональну систему

CD диски

C 1 квітня по 1 серпня в новій будівлі відбувся ремонт 6 залів бібліотеки.

В травні відбулося відкриття проекту «ОК!Центр» На святі були присутні гості: голова сільської ради Розсоха С.С., голова ветеранської організації Мохленко Є.В., директор Бармашівської школи Брунарська О.А., а також жителі села. Учасники клубу за інтересами «Паростки» підготували розважальну програму з поздоровленнями для учасників заходу.

В червні в бібліотеці був урочисто відкритий міні-консультативний салон краси «Фабія».Учасники клубів оформили чудове «Літературне кафе» - зал для роботи салону краси «Фабія».Підготовлена команда, використовуючи комп'ютерні технології, працювали індивідуально з кожним відвідувачем салону. Дівчата вміло підбирали макіяж, зачіску, стиль одягу . Результати своєї роботи вони продемонструвани на святі, в доповненні з хореографічними елементами. Була проведена фотоссесия.

В липні, для дітей був проведений конкурс-гра «Я, авто і дорожні знаки».За допомогою комп'ютерних технологій команда проекту була навчена правилам дорожнього руху і поведінці на дорогах. Після чого ми підготували і провели свято-конкурс для дітей з дитячого садка.Впродовж 6 місяців група волонтерів займалася з дітьми: навчали обробці фотографій, роботі у Фотошопі і багато що ін. У серпні місяці був проведений чудовий конкурс-фоторобіт «Стоп! Ви зняті!» де всі діти, які пройшли навчання, показали свою творчість.

В вересні відбулося завершальне театралізоване шоу,«Ми - розум! Ми - сила! Ми - майбутнє!». На святі були продемонстровані роботи з конкурсу «Стоп! Ви зняті!», елементи зі свята «Я, авто і дорожні знаки»,показовий виступ продемонстрував клуб «Паростки», виступ Скворцової І.П., яка презентувала «Бібліомобіль», справило велике враження на жителів села.

Кiлькiсть переглядiв: 271

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.