2011 рік Проект Бармашівської б\ф- «ВСЕ В НАШИХ РУКАХ»

Фотогалерея


Бармашівська бібліотека є лідером з реалізації грантових проектів в Жовтневому районі. Реалізація кожного проекту - це нові форми роботи та послуги для користувачів. Проект «Все в наших руках» одержав перемогу в конкурсі проектів від центру соціальних програм компанії РУСАЛ, сума гранту 18 тис.грн.

Мета проекту: відволікання дітей та підлітків від вулиці, створення альтернативи бездумному та небезпечному дозвіллю, шляхом пропаганди здорового способу життя та широкому розповсюдженню інформації щодо діяльності бібліотеки.

Було придбано:Коврове покриття, 5 Тренажерів,столи для шахів Підключено Інтернет, Мультимедійний комплект, Нову літературу, Періодичні видання, меблі 5-ть комплектів шахів. З 1 березня по 1 травня в рамках реалізації проекту було зроблено капітальний ремонт тренажерного залу, закуплені та установлені тренажери, тенісний стіл, волейбольна сітка, шахи та шашки, шахова демонстраційна дошка, м’ячі.

20 травня відбулась святкова презентація проекту «Все в наших руках». В бібліотеку завітали високопоставлені гості: Голова райдержадміністрації А.А. Ракова, сільський голова С.С.Розсоха, директор Центру соціальних програм компанії «РУСАЛ» Д.М.Мурашко, заступник директора бібліотеки ім.І.І.Гмирьова Тетяна Остапенко, депутат райради А.М. Грабарчук, настоятель церкви Отець Вадим, директор школи О.Брунарська, голова ветеранської організації Є.О. Мохленко, сільська рада, мешканці села. Волонтери провели цікаву екскурсію по залах бібліотеки, бібліотекар підготувала презентацію «Історія успіху Бармашівської бібліотеки», Методистами Жовтневої ЦБС була представлена презентація нової літератури по здоровому способу життя «Сделать гармоничной жизнь – в твоих руках».

В рамках проекту було проведено цикл різноманітних заходів для різних категорій користувачів,один з най яскравіших - захід присвячений Всесвітньому дню сімї «Золоті весілля». На західі були присутні Голова Жовтневої райдержадміністрації А.А.Ракова, голова Бармашівської сільської ради Розсоха С.С. Для різних категорій читачів, в рамах проекту було відкрито чемпіонат на першість Бармашово з тенісу.

Марафон активу бібліотеки «Молоді за здоровий спосіб життя», викликав широкий резонанс в Жовтневому районі, на Інернет сторінці Центру соціальних програм компанії РУСАЛ було опубліковано статтю, щодо події. Марафонний рух стартував 22 червня, тридцять учасників на чолі з керівником проекту та бібліотекарем Сушко Т.В., Головою сільської ради Розсохою С.С. у супроводі міліції, на велосипедах почали рух від села Бармашове до селища Первомайське, в якому колону зустрічали жителі селища, Голова сільської ради Лаврова Л.В., члени футбольної команда «Едельвейс», працівники Будинка культури, бібліотекар Первомайської бібліотеки-філії Шевченко А.Б..В селищі Первомайське було проведено змагання по трьом видам спорту серед жінок та чоловіків:волейбол, теніс, шахи. Переможців було визначено, але головним результатом марафону стала популяризація здорового способу життя. СушкоТ.В., запросила усіх присутніх відвідувати Бармашівську бібліотеку-філію, інформаційно-дозвілевий центр, який працює в напрямку вивчення і задоволення потреб своїх користувачів, саме це і є секретом успіху бібліотеки. Директор Центру соціальних програм компанії РУСАЛ, висловив подяку Сушко Т.В. за наполегливість в написанні проекті, успішну реалізацію, і головне що в результаті реалізації бібліотекар залучає велику кількість молоді.

Підведення підсумків реалізації проекту відбулося на завершальному святі, «Фестивалі краси і здоров’я». На свято завітало до 300 чоловік, особливо виділялися волонтери бібліотеки з афішами та плакатами на яких були представлені вислови видатних людей про книгу та читання. Волонтери також висловили своє позитивне відношення до молодіжного читання та закликали всіх підтримати їх. Як завжди на фестивалі були присутні поважні гості – голова сільської ради Розсоха С.С., постійний спонсор бібліотеки, депутат Жовтневої районної ради Грабарчук А.М., депутат Жовтневої районної ради директор Жовтневої централізованої бібліотечної системи Остафійчук Т.Г.Всі гості високо оцінили значення таких проектів для молоді. Були підбиті підсумки виконання поставлених задач на протязі реалізації проекту, та відмічено активну участь молоді із населених пунктів Партизанське,Красне, Комсомольське, Первомайське в реалізації проекту. Зокрема Директор Жовтневої централізованої бібліотечної системи висловила думку про те, що саме такі бібліотеки віходять на зовсім новий рівень в своїй діяльності, заявляючи про себе, як про культурно-спортивні центри.

Всі заходи Бармашівської бібліотеки відбуваються на високому рівні, за присутності представників місцевої та районної влади, постійних спонсорів та меценатів. Бібліотека вже практично не потребує реклами своєї діяльності, підтвердженням цього стало звернення представників Районних ЗМІ за інформацією, щодо робочих планів заходів бібліотеки.

/Files/images/barmashovo/P5160092.JPG

Фотогалерея
Кiлькiсть переглядiв: 283

Коментарi

 • ihtrcxjwwb

  2014-05-06 16:07:05

  ojcow{ipwuofwb.dct, unuikcyylk , [url=http://www.qkwizsddrj.com/]abxiwkchnq[/url], http://www.aggevsctao.com/ unuikcyylk...

 • fsifevzeac

  2014-04-06 18:46:01

  vesbr{ipwuofwb.dct, piahzmnyfd...

 • cbxovvpasi

  2014-04-04 09:40:35

  nwhoq{ipwuofwb.dct, xcfplxigtr...

 • hujxcckgtn

  2014-04-02 03:49:46

  hlcti{ipwuofwb.dct, http://www.oumjyyywsb.com/ diqkkbnthb...

 • xmnxhezayf

  2014-03-27 05:09:22

  crtjk{ipwuofwb.dct, http://www.oiyejmojdg.com/ putgngapgp...

 • shearvgjme

  2014-03-24 08:28:11

  xfbfu{ipwuofwb.dct, http://www.psxvktgxxk.com/ tiafbeqxmn...

 • nebmujetyx

  2014-03-22 00:07:42

  iiflh{ipwuofwb.dct, sxlnoqhzvq...

 • Sopybliblewly

  2013-08-24 23:37:19

  [url=http://lasixonlineatonce.com]generic lasix sale online[/url] - lasix online , http://lasixonlineatonce.com lasix online usa...

 • BiassePratier

  2013-02-12 17:35:45

  [url=http://rolalex.com.ua/mudrye-vyskazyvaniya-velikix/]осенние высказывания великих[/url] [url=http://rolalex.com.ua/mozg-vzorvat-zhelaete/]как взорвать свой мозг[/url] Несмотря на то, что на нашей планете с каждой минутой становится все больше и больше человек, такое понятие, как «одиночество» не просто не становится аттавизмом, а становится все более значительным. Бывают дни, когда абсолютно не с кем пообщаться, а иногда вокруг находятся люди, с которыми абсолютно не хочется и не нравится вести разговор...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.