Білозірська бібліотека-філія

Модель бібліотеки – інформаційно-дозвілевий центр

/Files/images/barmashovo/Бармашово1.jpgЗавідуюча бібліотекою-філією – Сушко Тетяна Вікторівна

Бібліотекар

Адреса 57230,с. Бармашове вул. Нікітіна, 98

Загальна площа – 247 кв.м. (абонемент, читальний зал, зал періодики, трансформер-бібліо-ресторан, зал дитячого читання, шаховий, тренажерний зали)

Обсяг книжкового фонду – 11786

Комп’ютерна техніка – 4 комплекти

Клуби за інтересами – літературно-мистецького напрямку: «Паростки».

/Files/images/barmashovo/novini/P5160122.JPG

Фотогалерея

Бармашівська бібліотека є лідером з реалізації грантових проектів в Жовтневому районі. Реалізація кожного проекту – це нові форми роботи та послуги для користувачів, активізація сільської громади навколо вирішення соціальних проблем. З 2006 по 2012 рік, Бармашівська сільська бібліотека-філія реалізувала чотири соціальних проекти.Вже з 2008 року до послуг користувачів бібліотеки 4 комплекти комп’ютерної техніки. Сьогодні бібліотека розташована в прекрасному двоповерховому будинку та складається з 5 залів: читальний зал, зал дитячого читання, шаховий, тренажерний та зал - трансформер–бібліоресторан,в бібліоресторані функціонує бібліокінозал. Гарна матеріальна база: 4 комплекти комп'ютерної техніки, багатофункціональний принтер, мультимедіа, цифровий фотоапарат, кольоровий телевізор, музичний центр, тенісний стіл, 5 тренажерів, волейбольна сітка з м'ячами, 4 комплекти шахів і шашок, демонстраційна шахівниця, обручі, скакалки, диски здоров'я, м'ячі. Нова література, сучасні меблі. Бібліотека має доступ до Інтернету.

Жителі села безкоштовно займаються в тренажерній залі бібліотеки, грають в теніс та шахи. В 2012 році в бібліотеці організовано рух БібліоCкаутів, діяльність яких направлена в першу чергу на популяризацію читання.

Бібліотека стала багатофункціональною соціальною установою, необхідною всьому місцевому співтовариству. Вона стала першою сільською установою, що зрівняла можливості сільських жителів з міськими, зокрема, в отриманні інформації на електронних носіях та проведенні змістовного дозвілля.

Бібліотека активно приймає участь у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах.

У 2007 році бібліотека взяла участь в обласному конкурсі «Сільська бібліотека: сучасний погляд» і зайняла ІІ місце. За перемогу в конкурсі була нагороджена грамотою і цінним подарунком.

У 2008році Українська бібліотечна асоціація оголосила Всеукраїнський конкурс на здобуття звання «Бібліотека року». Бармашівська бібліотека знову перемогла. За участь у конкурсі та в зв’язку із Всеукраїнським днем бібліотек філію нагороджено Дипломом третього ступеня та веб-камерою.

Бармашівська бібліотека-філія зайняла 3 місто у Всеукраїнському конкурсі «Бібліотека року», на протязі 2009 року була розміщена на сайті Парламентської бібліотеки України.

Кiлькiсть переглядiв: 492

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.