Грейгівська бібліотека - філія Конкурсно - розважальна програма до Міжнародного дня захисту дітей

2019-06-02

Грейгівська бібліотека. День захисту дітей/Files/images/2019rk/61583878_540572726475896_7861484344479580160_o.jpg

Країна дитячих мрій.
Гей, дорослі і маляти,
Всіх ми раді привітати!
Всіх запрошуєм на свято!
Буде посмішок багато,
Буде радість, буде казка.
Відпочиньте ви, будь ласка!

2 червня у центрі села (біля Будинку культури) відбулось чудове свято до Дня захисту дітей, яке підготували і провели працівники Будинку культури та сільської бібліотеки. Цікава конкурсно-розважальна програма із чудовими піснями, запальними танцями та різноманітними конкурсами зібрала на майданчику велику кількість дітей та дорослих. Вже традиційно до нашого заходу долучились благодійники, які надали кошти на призи та солодощі для дітвори. Ми щиро дякуємо :
Директору ТОВ "Прометей-Сервіс" Любченко Михайлу Трохимовичу, Директору ТОВ "АТФ "Агро-Діло" Палієнко Володимиру Вікторовичу, ч/п Задорожньому Володимиру Павловичу, ч/п Боднару Юрію Вікторовичу,ч/п Кожокарь Альоні Вікторівні,, Директору Воскресенського Сільпо Булкіну Сергію Сергійовичу, Ніколенко Анатолію Анатолійовичу, активістам села Ксьонжик Галині Павлівні, Яковлєвій Людмилі Іванівні, Кобець Галині Вікторівні.
Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.
В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.