Презентація альманаху "Барви Горицвіту - 2"

Святково й урочисто пройшла презентація нового літературного видання в рамках Всеукраїнського дня бібліотек. Восени цього року об’єднання “Горицвіт” святкувало своє 5-річчя. До цієї дати приурочено ювілейний літературно – мистецький. До книги увійшли роботи як постійних учасників творчого об’єднання, так і його друзів – поетів і літераторів Жовтневого району. На сторінках книги є поезії Івана Баклицького, Леоніда Дуденка, Владислава Іщенко, Любов Керн, Наталії Кучеренко, Лариси Ратич, Інни Сумінської, Володимира Шпорта.

/Files/images/polgonvska/SDC18676.JPG

Почесне місце зайняли роботи авторів, що пішли з життя: Василя Барановського та Діни Химич. Викликають інтерес сторінки прози Олени Гончар – хроніка подій історії розвитку села. До авторів першого альманаху приєдналися Тетяна Заблоцька, Наталія Коваль, Катерина Єгорова-Гоманюк. В новому друкованому зібранні вперше опубліковані музичні твори – пісні з нотами композиторів Анни Олєйнікової, Дмитра Жарського.

Це було справжнє свято слова і музики: автори читали твори, лунали пісні у виконанні дитячого вокального гуртка “Джерельце”, вокального ансамблю “Панночка” та клубу самодіяльної пісні “Аріон”. Захід зібрав чимало друзів “Горицвіту”. До привітань приєдналися і гості з Миколаєва - учасники літературного об’єднання “Заря” Юрій Гросман, Людмила Чічкань та Олег Онісенко.

/Files/images/polgonvska/SDC18761_т.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.